Merhaba değerli okurlarımız,bugün ki konum sosyal medyanın en büyük platformlarından biri olan instagram’da nasıl gerçek takipçi kasabiliriz bunu ele alacağım.

Sosyal medya çılgınlığının en büyük karakterlerinden biri olan İnstagram 6 Ekim 2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Kreiger tarafından kurulan İnstagram ilk bir buçuk yılında 100 milyon kullanıcıya ulaşmış bütün dünyanın özellikle genç tarafın dikkatini çekmeyi başarıp gençleri bu çılgınlığa sürüklemiştir.30 milyon dolar değeri olan İnstagram şirketinin bir gecede değeri 1 milyar TL’ye çıkmış ve Facebook Tarafından satın alınmıştır.Şimdi uzatmadan bu büyük platformda nasıl takipçi kasıp kendi yerimizi alabiliriz ondan bahsedelim.

Profiliniz Herkese Açık Olmalı

Evet profiliniz herkese açık olmalı neden diye sorduğunuzu duyar gibiyim bunun nedeni profilinizi ziyaret eden kişilerin sizin paylaştığınız fotoğrafları görüp takip etmeye karar verebilirler.

Hashtag (Etiket) Kullanmayı unutmayın

İnstagram’da hashtagler hayati derecede önem taşır,spam hashtagler rezil,kaliteli fotoğrafla alakalı hashtagler sizi vezir yapabilir.Bu yüzden paylaştığınız fotoğrafla alakalı hashtag kullanmayı asla unutmayın.

Büyük Sayfaların Postlarına Yorum Yapın.

Büyük sayfaların paylaştığı postlara konuyla alakalı dikkat çekici yorumlar yapabilirsiniz,bu yorumlar sayesinde yorumunuz dikkat çeker,yorumunuza dikkat çeken kullanıcılar sizin profilinizi ziyaret edip takip etmeye karar verebilirler.

Karşılıklı Takip Yapabilirsiniz

İnstagram’daki en popüler takipçi kasma yöntemlerinden biri karşılıklı takiptir bunu ister elinizle ister yardımcı programlarla yapabilirsiniz.Yalnız buraya bir dipnot bırakayım karşılıklı takip hesapları genelde spam profile dönüşüyor.Postlarınız keşfete düşmüyor,ve ya beğenileriniz oldukça az oluyor.

Evet,bugün de İnstagram Takipçi Kasma‘nın nasıl yapıldığını işledik.Başka bir yazı dizisinde görüşmek dileğiyle.

Bu alana reklam verebilirsiniz!