Battle Royale oyunlar arasında oldukça seveni olan ilk çıktığı günden itibaren farklı mekanikleri ve oyun içi dinamikleri ile dikkat çeken yalnız son zamanlarda düşüşe geçtiği gözlemlenen Apex Legends savaşın içinde kalmak için güncelleme yapmaya karar verdi.

Gelecek güncelleme ile oyuna poligon modu ekleniyor. Daha önce oyunları tek bir karakter ve tek bir silah üzerinde denemeler yapabildiği mod güncellenerek genişletiyor ve her karakter ile her silahı kapsayan bir hal alıyor.

Yeni gelecek mod ile birlikte isterseniz tek isterseniz ekibinizle birlikte denemeler yapıp farklı stratejiler geliştirebileceksiniz. Ayrıca oyuna yeni başlayan oyuncular içinde muazzam bir alıştırma alanı görevi görüyor.

Yeniliği tam tarihi belli olmamak ile birlikte 3. sezonda yayınlanması bekleniyor. Son dönemde düşüşe geçen Apex Legends için yeni güncellemenin ilaç olması bekleniyor. Firmanın hedefi yeni oyuncuları oyuna alıştırarak sıkılmadan oyuna adapte olmaları, şu anki oyuncuların ise pratik yapabilmesi için gerekli alanın yaratılması. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Lütfen yorumlarda belirtin.

Bu alana reklam verebilirsiniz!